Hakkımızda

bilimkultur.com Nisan 2020 yılından beri yayınlanmakta olan ve tamamı özgün içeriklerden oluşturulmuş bilim, teknoloji ve mühendislik içerikli kaynak bir sitedir.

bilimkultur.com sitesinde, bilim tutkunu bir mühendis olarak bu işe başladım. İlerleyen dönemlerde yazar sayısı da arttırılacaktır. Amacım bilgiyi paylaşarak çoğaltmak, sizlerle birlikte öğrenmeye devam etmek, gelişimlere katkıda bulunmak ve gerçekle sahte bilgiyi birbirinden ayırmaktır.

Sitemizdeki yazılar bilimkultur.com’da bulunan yazarlık panelimiz aracılığıyla tek yazar olan bir gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisi aracılığıyla hazırlanmaktadır. Sisteme eklenen yazılar uzun araştırmalar neticesinde güzelce editlenerek ve resimlerle zenginleştirilerek yayına verilmektedir.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Sitedeki yazılar kaynak gösterilerek paylaşılabilir. Bu siteyi kullanan kişilerin sitedeki bütün işlemleri kullanıcı sözleşmesi’nin şartlarına tabidir. “Hakkımızda”

E-Posta / E-Mail

[email protected]

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?